Havuz Pompaları

Gaziantep Havuz Motorları

Havuz suyunu devirdaim için kullanılan havuz motorları şunlardır.

Havuz suyunu devir daim için kullanılan havuz pompaları yani havuz motorları havuz suyunu devir daim yaparak havuz suyuna

atılan kımyasalların karışmasına ve havuz suyunun durağan hallerinde oluşucak bakterilerin oluşmasına bir nevi

engellemektedir.

Havuz suyunun devirdaim edilmesi yani karıştırılması ancak bu havuz sirkilasyon pompaları ile yapılmaktadır.

Havuz motorları ( HP ) denilen beygir güçleriyle fiyatlandırılmaktadır.

Bunlar ise şunlardır.

0.50 Hp Havuz pompası ( Havuz Motorları )

0.75 Hp Havuz Pompası ( Havuz Motorları )

1 Hp Havuz Pompası ( Havuz Motorları )

1.5 Hp Havuz Pompası ( Havuz Motorları )

2 Hp Havuz Pompası ( Havuz Motorları )

3 Hp Havuz Pompası ( Havuz Motorları )

3.5 Hp Havuz Pompası ( Havuz Motorları )

4 Hp Havuz Pompası ( Havuz Motorları )

Havuz pompası diğer adıyla havuz motoru, süs havuzu motoru, yerli ve ithal havuz pompası seçenekli havuz devir daim motoru en uygun fiyatları ile sitemizde.

Gemaş Streamer, Espa, Astral, Kripsol, Hayward, Atlaspool, Waterfun ve Nozbart marka havuz pompaları, monofaze ve trifaze güç seçenekleriyle.

Yüzme havuzu sirkülasyon pompası seçimi için ürün açıklamalarından debi miktarına göre en uygun havuz pompanızı seçebilirsiniz. Kum filtresi eğer mevcutsa seçtiğiniz havuz motoru kapasitesi kum filtresini aşmamalıdır.

Havuz pompaları, yüzme havuzu su pompası ve süs havuzu pompası olarak çeşitlendirebilir. Havuz devirdaim pompası çeşitleri oldukça fazladır. Havuzunuzun ve filtrenizin boyutları havuz motoru seçimini doğrudan etkileyecektir. Gaziantep havuz yapımı firmamız üzerinden havuzunuza uygun en doğru havuz sirkülasyon pompası seçimi yapabilirsiniz.

Havuz pompa fiyatları pompanın gücüne ve marka tercihine göre değişmektedir.
Havuz Pompa Sistemleri

Atlas Pool
Atlas pool havuz pompaları çeşitleri Filorida serisihavuz pompası , Best Model havuz pompası ,Storm Model havuz pompası olarak isimlendirilir. storm model ultra güç kapasitesine sahiptir.Bu modeller monofaze ve Trifaze olarak Kullanım saglamaktadır.
Atlaspool havuz pompası üretiminin uzun süredir devam ettiği yerli havuz motoru seçenekleriyle özel yüzme havuzları, orta ve büyük ölçekli villa havuzları, şelale ve su perdesi, site havuzu, süs havuzu ve olimpik havuz türlerine uygun modellere sahiptir.

Atlas pool havuz pompaları

Astralpool Havuz Pompası
Fluidra tarafından üretilen Astral havuz pompası çeşitleri ve fiyatları değişken hızlı, kendinden emişli ön filtreli ve santrifüj pompa modellerinden oluşur.

Astral havuz pompası dünyada en çok kullanılan havuz pompası modelleri olup, kalitesi TÜV Ürün Servisi tarafından verilen GS işaretini almasını sağlamıştır. Enerji Verimliliği Yönetmeliği IE2 sınıfına uygundur.

Astral Kendinden Emişli Havuz Pompası
Kendinden emişli pompalar, havuzdaki suyu emip ve filtre üzerinden havuza götürme yeteneğine sahip oldukları için bu adla anılırlar.

AstralPool kendinden emişli pompalarda, tek fazlı ve üç fazlı motorların yanı sıra, pompanın hidrolik aksamlarına zarar verebilecek yabancı cisimlerin girmesini önlemek için pompa gövdesine entegre edilmiş ön filtreler bulunur.Gaziantep havuz yapımı.

Kendinden emişli havuz pompası modelleri, plastik kendinden emişli, döküm kendinden emişli ve bronz kendinden emişli olmak üzere 3 gruba ayrılır.Gaziantep havuz sistemleri.

Özel yüzme havuzlarında en çok kullanılan modeller plastik ön filtreli kendinden emişli havuz pompasıdır.

Astralpool havuz pompası fiyatları pompa modelleri ve güç seçeneklerine göre değişebilmektedir.

Gaziantep Astral havuz pompaları

*Astral Victoria Plus Silent Havuz sirkilasyon Pompası

*Astral markası Sena Havuz sirkilasyon Pompası

  • Astral Adapt Pro Havuz sirkilasyon Pompası
  • Astral Verdon Es Havuz sirkilasyon Pompası
  • Astral Gluss Plus Havuz sirkilasyon Pompası
  • Astral Adapt Pro Havuz sirkilasyon Pompası
  • Astral Victoria Plus Havuz sirkilasyonPompası
  • Astral Nautilus Havuz sirkilasyon Pompası
  • Astral Boise Havuz sirkilasyon Pompası
  • Astral Colusa Havuz sirkilasyon Pompası

Havuz pompalarının gövdesi yeni nesil olan termoplastikten yapılmıştır.Monofaze ve trifaze güç kaynakları mevcuttur.

Astralpool havuz sirkilasyon pompası çeşitlerinden Astral Sena pool pumpası modeller, Astral Victoria Plus Silent havuz sirkilasyon pompası, Astral Glass Plus havuz devir daim pompası, Astral Niagara havuz pompası, Astral Colorado havuz pompası ve Astral Maxim havuz devir daim pompası monofaze ve trifaze güç kaynaklı modeller ve uygun fiyat garantisi ile firmamızdan alabilirsiniz.

Espa Havuz sirkilasyon Pompa Model Ve Fiyatları

Espa havuz sirkiyaslyon pompası fiyatları ve modelleri Espa Silen havuz pompası, Espa Silen 1 havuz pompası, Espa Silen 2 havuz pompası, Espa Silen S havuz sirkilasyon pompası, Espa Irıs pool havuz pompası, Espa Nadorself havuz pompası ve Espa Wiper havuz devirdaim pompası monofaze ve trifaze debi gücü olarak Gaziantep havuz yapımında bulunmaktadır.

Espa Havuz sirkilasyon Pompası
Avrupa üretimi olan Espa havuz sirkilasyon pompası ve süs havuzu veya atık su motorlarının en önemli özelliği olan sessiz havuz pompası ve ultra enerji tasarrufludur.Espa havuz devir daim pompası İspanya’da üretimi ve Türkiye’dede çok tercih edilmektedir. Espa silen havuz sirkülasyon pompasıdır.

Küçük ve orta hacimli ev havuzlarında kullanılan model olan Espa Silen 1 havuz motoru modelidir. Espa Silen I havuz motoru 65 db ses seviyesi ile Türkiye’nin en sessiz ev tipi havuz pompalarındandır. Espa Silen S havuz moturu ise yarı olimpik ve büyük ölçekli olimpik havuzlarda tercih edilmektedir.

Espa Havuz pompa modelleri

Gaziantep havuz pompası Espa Silen 2 havuz motoru 0.75 hp ile 3 hp debi güç seçenekli Espa’ silen 2 modelidir.

Espa Wiper ön filtresiz spa pompası Jakuzi ve spa pompası için tercih edilmektedir.

Gaziantep havuzculuk Havuzlarda havuz devirdaim motoru sessiz olması müşteriler ve biz havuzcular tarafından tercih sebebidir. Havuz kenarında dinlenme alanlarında ultra sessizlik, uyumak veya eğlenceli zaman geçirmek istediğinizde,havuz makine dairesinden gelen rahatsız edici ses gelecektir. Bunun önlemek için geçmek için Espa sessiz pompa satan tek firmadır.kurulum hizmeti vermektedir firmamız.

Gaziantep havuzculuk Gemaş Stamer Havuz Pompası yetkili satıcısıdır.

Gemaş havuz motoru fiyatları debilerine göre, Gemaş Streamer havuz motoru, Gemaş Flooder havuz sirkilasyon_pompası, Gemaş Streamer Mini havuz pompası, Gemaş Ranger havuz sirkilasyon moturu farklı güç ksynakları seçenekleriyle www.gaziantephavuzyapimi.com satılmaktadır.Yüzme havuzunuza uygun olan modeldeki pompayı seçerek firmamızdan alabilmek için irtibata geçiniz.

Gaziantep Gemaş havuz pompası üretimini ve ihracatında Türkiye’de önde gelen havuz ekipmanları üreticisi olan Gaziantep havuzculuk Gemaş markasına ait onlarca model havuz motoruna sahip stok tutan firmamızı arayıp ulaşabilirsiniz.Gaziantep Gemaş havuz moturu İzmir’de olup tamamen yerli ve milli üretim garantili havuz sirkülasyon pompası üretimi ve satışı yapmaktadır.

Gemaş Gaziantep Streamer Mini 0.33 hp , 1.5 hp arası ufak havuzlar ve gölet havuzları için uygun fiyatlı monofaze hızlı su devirdaimi ile havuz motorları olarak satışa sunulmaktadır.

Gemaş Streamer 2010 model havuz pompası, 0.5 hp ile 3.5 hp arası monofaze ve trifaze olarak ultra verimlilik saglamaktadır.

Gaziantep Streamer Ranger havuz pompası 1.5 hp ile 3 hp monofaze 3 ayrı devirle çalışan çok hızlı havuz devirdaim pompasıdır.

Gaziantep Gemaş havuz pompası

Gemaş Gaziantep Streamer R ve Streamer Mini R havuz pompası, bağlantı kutusu kaplı 0.5 hp ile 3.5 hp debi seçenekli yüksek verimli havuz pompasıdır.Gaziantep havuz yapımı.
Gemaş Pumpex 2010 0.5 hp ile 3 hp arası debi seçenekli yüksek verim havuz pompasıdır.

Stramer Pumpex Jet ön filtresiz 0.5 hp ile 3 hp arası debi ayarlı jakuzi moturu şelale moturu, süs havuzları moturları olarak kullanılabilmektedir.
Gemaş stramer Gaziantep Flooder 1500 devirli tek zamanlı havuz pompası, 5.5 hp ile 12.5 hp arası trifaze güçlü olan havuz pompası modelidir.www.gaziantephavuzculuk.com
Gemaş mega Flooder havuz pompası ön filtreli veya ön filtresiz ticari tip havuz motorları 12.5 hp ile 20 hp güce kadar trifaze 380 wolt sanayi elektiriği modeli havuz pompası modelidir.
Gemaş Pumpex Salyangoz havuz moturu 7.5 hp ile 20 hp arası ön filtresiz olup havuz suyunu direk aktarım yapan modelleride firmamızda mevcuttur.
Gemaş stramer havuz pompası çeşitleri yüzme havuzu pompası, süs havuzları pompaları, karşı akıntı sistemli jet stream pompası modeli, şelale havuz pompası, jakuzi pompası, aqua park havuz pompaları su oyunları havuz modelleri gibi çeşitli kullanım alanlarına sahip havuz devirdaim pompası üretimi Gaziantep havuzculuk bünyesinde yer almaktadır.

Gemaş Havuz Pompası Gaziantep havuzculuk Montajı, Bakımı ve bakımını yapmaktadır.

Gemaş Havuz moturu montajı nasıl yapılır? Gemaş Havuz Pompası uzman ekp ve kadrosu olan yetkili Gemaş servisi olan firmamız tarafından monte ve kurulum işlemi yapılmaktadır. Gemaş Havuz moturu nasıl temizlenir? Gemaş Havuz moturu bakımı hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Gemaş Havuz moturu tamiri için sizi yetkili olan Gaziantep havuzculuk ile iletişime geçiniz.

Gaziantep havuzculuk Waterfun havuz Pompası
Waterfun havuz motorları senkron 1 ve senkron 2 ,Senkron 3 olarak 3 modele sahiptir. Gaziantep Waterfun Senkron havuz pompaları monofaze ve trifaze güç olarak iki çeşidi bulunmaktadır. Havuzdaki hacmine göre farklı debi ve basınç çeşitleri mevcuttur.Şelale ve

havuzu moturu olarak da kullanılıp satılmaktadır.

Gaziantep havuz yapıpmı Waterfun marka ithal havuz sirkülasyon pompaları ve süs havuzu pompası en uygun fiyatlarla firmamız bünyesinde satışa sunulmaktadır. Waterfun havuz pompaları Gaziantep, Şelale ve gölet pompası olarak kullanılmaktadır.

Gaziantep Havuz Yapımı Kripsol Pompa
Kripsol havuz pompası ev tipi için ve daha yüksek güç kapasitesine sahip ticari tip kullanımı olan havuzlar için olan modelleri mevcuttur. Elektrik bağlantısına göre monofaze ve trifaze uyumluluklu pompaları vardır.

Gaziantep havuz pompası Kripsolhttp://www.gaziantephavuzkimyasallari.com modelleri Ninfa, Ondina, Koral, Kripsol S2, Prime, Kapri, Kan, Kalifornia ve Kripton model Gaziantep Kripsol havuz devirdaim motorlarını Gaziantep havuz yapımı üzerinden inceleyebilir veya satın alabilirsiniz.

Gaziantep Kripsol Havuz Pompası

Gaziantep havuz yapımı Kripsol havuz motorları özel villa havuzlar ile orta ve olimpik havuzlar için yüksek verimlilik içeren havuz motorları çeşitlerindendir. Uzun ömürlü, dayanıklı gövde tasarımı ile sessiz ve makine dairesindeki nem ve rutubete dayanıklı Kripsol havuz motorları ve modelleri bulunmaktadır.

Gaziantep Kripsol Ninfa havuz pompası 0.25 hp ile 0.5 hp küçük yüzme havuzları ve süs havuzları için kullanılır.
Gaziantep Kripsol S2 havuz pompası 0.33 hp ile 1.5 hp güç seçenekli küçük yüzme havuzu ve orta ölçekli havuzlar için olan havuz motorudur.
Gaziantep Kripsol S2 havuz pompası 0.33 hp ile 1.5 hp güç seçenekli küçük yüzme havuzu ve orta ölçekli havuzlar için olan havuz motorudur.
Gaziantep Kripsol Ondina havuz pompası 0.33 hp ile 1 hp arasında maksimum 90 m3 hacimli yüzme havuzları için uyğundur.
Gaziantep Kripsol KSE Koral havuz pompası 0.33 hp ile 3 hp aralığında en çok kullanılan küçük veya büyük havuzlar için uyumlu uygun havuz pompasıdır.
Gaziantep Kripsol Prime havuz pompası 2.5 hp ile 3.5 hp aralığında orta ve büyük tip özel ticari olimpik yüzme havuzu veya umuma açık olan yüzme havuzlarında kullanılabilmektedir.
Gaziantep Kripsol Kapri havuz moturu 2.5 hp ile 5.5 hp arasında debi seçenekli olup ticari olan havuzlara uygun havuz pompa modelidir.

Gaziantep havuz sistemleri


Gaziantep Kripsol Kan Plus havuz pompası ticari ve büyük ölçekli yani olimpik yüzme havuzları ile Aqua parklar veya site havuzları için uyumlul 5.5 hp ile 12.5 hp arası güç kaynaklı seçeneğiyle öne çıkmış satışa sunulmuştur.
Gaziantep Kripsol Niger KNG yüzme havuz pompası ise ön filtresiz spa pompası, süs havuzu pompası vs.Diğer Yüzme havuzlarda kullanılan 0.75 hp ile 2 hp arasında havuz motor gücüne sahip yüzme havuzu sirkülasyon pompasıdır.
Özel tasarım bir yüzme havuzu, konut villa havuzu, süs ve gölet havuzu, site havuzu veya ticari tipte yüzme havuzu yaptırmak havuz moturunu yenilemek için siz de Kripsol yüzme havuzu pompası gibi bir ürün alarak uzun yıllar kullanım yapabilirsiniz.

Gaziantep Kripsol Havuz Pompası Montajı, Bakımı ve Tamiri yapan Gaziantep havuzculuk.

Gaziantep Kripsol Havuz Pompası montajı nasıl yapılır? Kripsol Havuz moturu montaj ve kurulum işlemi için lütfen firmaıza ulaşınız.

Kripsol yüzme havuzu Pompası nasıl temizlenir? Kripsol Havuz Pompası bakımı için ve hakkında bilgi almak için Gaziantep havuz yapımını arayabilirsiniz. Kripsol Havuz moturu tamiri için sizi yetkili servis Gaziantep Havuzculukla irtibata geçiniz.

Kripsol Yüzme Havuzu Pompası Hizmet veren Gaziantep Havuzculuk Yetkili servis ve Güneydoğu disbiritörüdür.

YÜZME Havuzu Pompası Ne İşe Yarar?

Havuz pompaları havuz suyunu emerek filtreye sevk eder ve filtre içerisinde böcek, sinek, yaprak gibi cisimlerin havuz içerisinde olması istenmeyen bütün maddelerden arındırılır. Daha sonra filitreden çıkan temiz havuz suyunu alarak tekrar havuza göndermektedir. Böylelikle havuz suyu sürekli sirkülasyon içinde kalmakta ve suyun temizlenmesi sağlamaktadır. Aynı zamanda havuzun dezenfeksiyonu için gerekli olan havuz kimyasalları klor, ph gibi kimyasal temizleyicilerinde havuz suyuna daha eşit bir şekilde dağılmasını sebeb olmaktadır. Kısaca bir havuz su pompası, havuzun kalbide denilebirlir.

Gaziantep Havuz Sirkülasyon Pompası Nedir?

Havuz içerisindeki suyun devirdaim ile temizlenmesini sağlayan makineye havuz sirkülasyon pompası denir. Havuz sirkülasyon pompası içerisindeki pervaneler dönerek pompa içerisine suyun alınmasını ve filtreye gönderilmesini sağlar. Böylece kirli su temizlenmek üzere filtreye geçer. Filtrede temizlenen su yine pompa vasıtası ile havuza geri gönderilir. Yani sirkülasyon pompası havuz içerisinde mutlaka bulunması gereken bir makinedir.

Nozbart havuz arıtma sistemleri

Havuz Motoru Kaç Saat Çalışmalıdır?

Havuzun kullanım yoğunluğu ve kirlilik durumu bu süreyi belirleyecektir. Aynı zamanda havuz pompasının debisi de bu süreyi belirliyor. Yaz aylarında ortalama 3-4 saat çalıştırılması uygundur.Havuzu kullanım yoğunluğu fazla olan ortak ve site ,aqua parklar gece yavaş sirkülasyon olması koşuluyla tüm gün çalıştırılabir. Bahar ayları ve mevsim dönüşlerinde ise haftada iki gün 3-6 saat çalıştırılabilir. Kışın suyun kirli görünmemesi için 1 saat çalıştırılmak yeterlidir.